„Věděl, že mám těžký týden.“ Kytice, která mi připomněla, že na maličkostech záleží

„Věděl, že mám těžký týden.“ Kytice, která mi připomněla, že na maličkostech záleží

Někdy není potřeba čekat na narozeniny ani výročí. Stačí obyčejný den a člověk, který ví, že potřebujete udělat radost.

Přesně tak vznikla i tato kytice.

20200522_113156.jpg
20200522_112253.jpg
20200522_112052.jpg

Zákaznice Eva